Veteriner Biyokimya Cihazı, Analizörü sadece sağlık hizmeti verenler sağlık kuruluş veteriner klinikleri tarafından kullanılmaktadır.

Cihaz profesyonel ve in vitro diagnostik kullanım içindir. Veteriner Biyokimya Cihazı, Veteriner hekimlerin hayvanların sağlığını değerlendirmelerine yardımcı olan ideal bir teşhis aracıdır ve binlerce veteriner hastanesi ve kliniğinin profesyonel tercihi haline gelmiştir.

Wondfo marka Veteriner Biyokimya Cihazı, 16 öğeyi test edebilir ve 2 dakika içinde sonucu verebilir; bu, kalp belirteçleri, böbrek işlevi, karaciğer işlevi, pankreatit vb. tespiti için ideal bir sistemdir. Veteriner biyokimya cihazı, Karaciğer fonksiyonu, böbrek fonksiyonu, miyokardiyal enzim, acil tedavi, rutin kan muayenesi, kan şekeri vb. gibi durumların teşhisine yardımcı olabilecek orijinal Kuru Kimya Analizörü test kartı ile birlikte kullanılmaktadır.

Biyokimya makinesi nedir?

Biyokimya Analiz Cihazı, klinik laboratuvarlarda yaygın olarak kullanılan bir tıbbi laboratuvar ekipmanıdır . Kan, plazma, serum ve beyin omurilik sıvısından idrara kadar çok çeşitli test numunelerinde biyolojik süreçlerin çeşitli aşamalarında kimyasalları ölçmek için testler yapmak üzere tasarlanmıştır.

Kaç çeşit biyokimya makinesi vardır?

Biyokimya analizörlerinin sınıflandırıldığı üç kategori vardır.

Test Menüleri:

Böbrek fonksiyonu,

Miyokardiyal enzim,

Acil tedavi,

Kan Rutin Muayenesi,

Kan Şekeri Testi

Veteriner Biyokimya Cihazı
Veteriner biyokimya cihazı

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Kendini kaliteli müşteri hizmetine adamıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Diğer Ürünlerimiz hakkında

İletişim:

https://veterinerkansayimcihazi.com/urunler/